Resum d'horaris
Descarregar horaris abreujats:

De l'1 al 31 de maig de 2019




Benvinguts a la web de Transports Menorca

  • Foto 2
  • Foto 1
  • Foto 3

Benvinguts a la web de Transports Menorca. Et convidem a viure la nostra illa de forma respectuosa i còmoda. Els nostres autobusos et portaran a la teva destinació.

Tenim la preocupació d’oferir un millor servei i una informació més clara als nostres usuaris per a que el transport públic a Menorca es consolidi com una manera responsable, còmoda i econòmica de moure’s. Volem que l’experiència de viatjar amb TMSA sigui útil per als residents de la nostra illa i també per als visitants.

Bon viatge!

Últimes Notícies destacades


Data Publicació:26/04/2019Autor: TMSA

Llegir més
Horaris Setmana Santa 2019: dijous sant, divendres sant i dilluns de pascua
Data Publicació:17/04/2019Autor: TMSA
Els horaris de TOTS ELS SERVEIS del dijous 18 d’abril, divendres 19 d’abril i dilluns 22 d’abril seran els corresponents a DIA FESTIU.

Llegir més
El dia 12/04/2019 reiniciem el servei PARCIAL de la línia L91 Maó - S'Algar
Data Publicació:09/04/2019Autor: TMSA

Els informen de que a partir del dia 12/04/2019 i fins el dia 30/04/2019, la línia L91 Maó - S'Algar s'habilita parcialment fins S'Algar sense passar per Alcalfar. Durant els primers tres dies, 12, 13 y 14, l'horari de prestació de servei serà un, i a partir del 15/04/2019 es disposarà d'un altre que restarà vigent fins a final de mes.











Llegir més
Canvis en els horaris de la L03 Maó - Sant LLuís a partir del 15/04/2019
Data Publicació:09/04/2019Autor: TMSA

Amb l'inici del servei de la línia L91 Maó - S'Algar, a partir del 15/04/2019 algunes de les expedicions de la línia L03 Maó - Sant Lluís modificaran els seus horaris de sortida. Aquests canvis restaran vigents fins a finals d'aquest mes d'abril.



Llegir més
Parada Es Mercadal FORA DE SERVEI 21/03/2019
Data Publicació:21/03/2019Autor: TMSA
A partir d’AVUI dijous dia 21 de març a les 14:00 h. i fins dissabte 23 de març de 2019 (hora sense determinar), degut a les obres de pavimentació que s’estan realitzant, aquesta parada queda FORA DE SERVEI. S'ubicarà una parada provisional al costat de la Rotonda de l'Apisonadora.

Llegir més
Canvi d'horari a la línia L75 Es Mercadal - Es Mirgjorn Gran
Data Publicació:26/02/2019Autor: TMSA

A partir del pròxim dilluns dia 04 de març, canvia l'horari de la línia L75 concretament en dues de les seves expedicions:

- sentit Es Mercadal - Es Migjorn Gran passa de les 12:30 a les 12:45.

- i sentit Es Migjorn Gran - Es Mercadal passa de les 12:45 a les 13:00.


Llegir més
Horari dia 01 de març Dia de les Illes Balears
Data Publicació:25/02/2019Autor: TMSA
El pròxim divendres dia 01 de març Dia de les Illes Balears, a pesar de ser dia festiu, es mantindrà l'horari de "Dia laborable" a la línia L01 Maó <-> Ciutadella.

A la resta de línies, l'horari serà el corresponent a "Diumenges i festius".

Llegir més
El dia 18/02/2019 reiniciem el servei de la línia L92 fins a l'Hotel Sur Menorca
Data Publicació:16/02/2019Autor: TMSA

Els informem que a partir del dia 18-02-2019 la línia L-92 Maó-Punta s'habilita parcialment fins Biniancolla amb l'entrada en vigor de les següents sortides fins/des de l'Hotel Sur Menorca:

De dilluns a dissabtes

  • Sortides de Maó: 09:30, 12:30, 16:40 y 19:40
  • Sortides de Htl. Sur Menorca: 10:00, 13:00, 17:00 y 20:00 

Diumenges i Festius

  • Sortides de Maó: 09:30 i 12:30
  • Sortides de Htl. Sur Menorca: 10:00 i 13:00

Llegir més
El dia 18/02/2019 iniciem el servei de les línies L51 Maó - Cala Galdana i L52 Ciutadella - Cala Galdana
Data Publicació:16/02/2019Autor: TMSA
Els informem que dia 18-02-2019 s'inicia el servei Cala Galdana <-> Maó i Cala Galdana <-> Ciutadella. Poden consultar els horarios en el nostre apartat d'Horaris.
Llegir més
Modificació horaria a la línea L03 Maó - Sant Lluís des del dia 18/02/2019
Data Publicació:16/02/2019Autor: TMSA
A partir del dia 18-02-2019 algunes expedicions de Maó a Sant Lluís i de Sant Lluís a Maó es veuran afectats dels següents canvis:

Maó -> Sant Lluís (de dilluns a diumenges):
  • la sortida de les 09:45 passa a ser a les 09:30
  • la sortida de les 12:45 passa a ser a les 12:30
  • la sortida de les 16:45 passa a ser a les 16:40
  • la sortida de les 19:45 passa a ser a les 19:40

Sant Lluís -> Maó (de dilluns a diumenges):
  • la sortida de les 10:00 passa a ser a les 10:05
  • la sortida de les 17:00 passa a ser a les 17:05

Llegir més
16/02/2019 Parades Cala en Porter OPERATIVES
Data Publicació:16/02/2019Autor: TMSA
A partir d'avui 16/02/2019 les parades C. Porter - Av. Central, 18, C. Porter - Av. Central, 54, C. Porter - Passeig Marítim i C. Porter - C. Tramuntana, 69, tornen a estar OPERATIVAS.
Llegir més
Parades Cala en Porter FORA DE SERVEI FINS A NOU AVÍS
Data Publicació:12/02/2019Autor: TMSA
Degut a les obres que s’estan realitzant, les parades C. Porter - Av. Central, 18, C. Porter - Av. Central, 54, C. Porter - Passeig Marítim i C. Porter - C. Tramuntana, 69, queden FORA DE SERVEI A PARTIR DE DEMÀ DIMECRES DIA 13/02/2019 I FINS A NOU AVÍS. Per les línies L31 i L33 l’ORIGEN i FINAL serà a la parada de Dipòsit Aigua (C/ dels Horts, 7).

Llegir més
Bus Nit especial Nit de Cap d'Any
Data Publicació:27/12/2018Autor: TMSA
El informem de l'horari especial de BUS DE NIT que es durà a terme a la NIT DE CAP D'ANY (matinada del 31 de desembre de 2018 a l'1 de gener de 2019):








SANT LLUÍS - ES CASTELL - MAÓ (Estació d'Autobusos) - PORT (Estació Marítima) - ALAIOR - ES MERCADAL - FERRERIES - CIUTADELLA

Direcció Ciutadella
      - Sant Lluís: 01.00 - 03.00 - 05.00
      - Es Castell: 01.10 - 03.10 - 05.10
      - Maó (Estació d'Autobusos): 01.20 - 03.20 - 05.20
      - Maó Port (Estc. Marítima): 01.30 - 03.30 - 05.30
      - Alaior Poliesportiu: 01.45 - 03.45 - 05.45
      - Alaior Centre: 01.45 - 03.45 - 05.45
      - Es Mercadal: 02.00 - 04.00 - 06.00
      - Ferreries: 02.15 - 04.15 - 06.15
      - Ciutadella Pl. Pins: 02.35 - 04.35 - 06.35

Sortida addicional des d'Alaior en direcció Ciutadella
- Alaior Poliesportiu: 02.45
- Alaior Centre: 02.45
- Es Mercadal: 03.00
- Ferreries: 03.15
- Ciutadella Pl. Pins: 03.30

Direcció Sant Lluís
      - Ciutadella Pl. Pins: 01.00 - 03.00 - 05.00 - 07.00
      - Ferreries: 01.20 - 03.20 - 05.20 - 07.20
      - Es Mercadal: 01.30 - 03.30 - 05.30 - 07.30
      - Alaior Centre: 01.45 - 03.45 - 05.45 - 07.45
      - Alaior Poliesportiu: 01.45 - 03.45 - 05.45 - 07.45
      - Maó Port (Estc. Marítima): 02.00 - 04.00 - 06.00 - 08.00
      - Maó (Estació d'Autobusos): 02.10 - 04.10 - 06.10 - 08.10
      - Es Castell: 02.20 - 04.20 - 06.20 - 08.20
        - Sant Lluís: 02.30 - 04.30 - 06.30 - 08.30

Sortida addicional des de Ciutadella en direcció a Alaior
        - Ciutadella Pl. Pins: 02.00
        - Ferreries: 02.15
        - Es Mercadal: 02.30
        - Alaior Centre: 02.45
        - Alaior Poliesportiu: 02.45



ES MIGJORN GRAN - ES MERCADAL - FERRERIES - CIUTADELLA

Direcció Ciutadella
        - Es Migjorn Gran: 00.45
        - Alaior Centre: 00:55
        - Alaior Poliesportiu: 00.55
        - Es Mercadal: 01.00
        - Ferreries: 01.15
        - Ciutadella Pl. Pins: 01.30

Direcció Es Migjorn Gran
      - Ciutadella Pl. Pins: 05.00 - 07.00
      - Ferreries: 05.20 - 07.20
      - Es Mercadal: 05.30 - 07.30
- Es Migjorn Gran: 05.45 - 07.45

Llegir més
22/12/2018 Parades Cala en Porter OPERATIVES
Data Publicació:21/12/2018Autor: TMSA
A partir del dissabte 22/12/2018 les parades C. Porter - Av. Central, 18, C. Porter - Av. Central, 54, C. Porter - Passeig Marítim i C. Porter - C. Tramuntana, 69, tornen a estar OPERATIVAS.
 

Llegir més
Bus Nit especial Nit de Nadal 2018
Data Publicació:19/12/2018Autor: TMSA
Els informem de l'horari especial del BUS DE NIT que es durà a terme a la NIT DE NADAL (matinada del 24 al 25 de desembre de 2018):









  • SANT LLUÍS - ES CASTELL - MAÓ (Estació d'Autobusos) - PORT (Estació Marítima) - ALAIOR - ES MERCADAL - FERRERIES - CIUTADELLA

Direcció Ciutadella

- Sant Lluís: 01.00 - 03.00 - 05.00
- Es Castell: 01.10 - 03.10 - 05.10
- Maó (Estación Busos): 01.20 - 03.20 - 05.20
- Maó Port (Estc. Marítima): 01.30 - 03.30 - 05.30
- Alaior Poliesportiu: 01.45 - 03.45 - 05.45
- Alaior Centre: 01.45 - 03.45 - 05.45
- Es Mercadal: 02.00 - 04.00 - 06.00
- Ferreries: 02.15 - 04.15 - 06.15
- Ciutadella Pl. Pins: 02.35 - 04.35 - 06.35

Direcció Sant Lluís
- Ciutadella Pl. Pins: 01.00 - 03.00 - 05.00 - 07.00
- Ferreries: 01.20 - 03.20 - 05.20 - 07.20
- Es Mercadal: 01.30 - 03.30 - 05.30 - 07.30
- Alaior Centre: 01.45 - 03.45 - 05.45 - 07.45
- Alaior Poliesportiu: 01.45 - 03.45 - 05.45 - 07.45
- Maó Port (Estc. Marítima): 02.00 - 04.00 - 06.00 - 08.00
- Maó (Estació de Busos): 02.10 - 04.10 - 06.10 - 08.10
- Es Castell: 02.20 - 04.20 - 06.20 - 08.20
- Sant Lluís: 02.30 - 04.30 - 06.30 - 08.30


  • ES MIGJORN GRAN - ES MERCADAL - FERRERIES - CIUTADELLA

Direcció Ciutadella
- Es Migjorn Gran: 00.45
- Es Mercadal: 01.00
- Ferreries: 01.15
- Ciutadella Pl. Pins: 01.30

Direcció Es Migjorn Gran
- Ciutadella Pl. Pins: 05.00
- Ferreries: 05.20
- Es Mercadal: 05.30
- Es Migjorn Gran: 05.45

Llegir més
L33 SENSE SERVEI DIAS LABORABLES NO LECTIUS (Vacances de Nadal 2018)
Data Publicació:18/12/2018Autor: TMSA
Els informem de que a partir del proper dilluns 24 de DESEMBRE de 2018 i fins el proper divendres 4 de GENER de 2019, ambdós inclosos, durant els Dies LABORABLES NO LECTIUS (Període de Vacances Nadalenques als Centres d’Ensenyament), la línia L33 Cala en Porter - Alaior no prestará servei.

Llegir més
L54 SENSE SERVEI DIAS LABORABLES NO LECTIUS (Vacances de Nadal 2018)
Data Publicació:18/12/2018Autor: TMSA
Els informem de que a partir del proper dilluns 24 de DESEMBRE de 2018 i fins el proper divendres 4 de GENER de 2019, ambdós inclosos, durant els Dies LABORABLES NO LECTIUS (Període de Vacances Nadalenques als Centres d’Ensenyament), la línia L54 Es Migjorn Gran - Ferreries no prestará servei.
Llegir més
Horari vacances de Nadal L73 Maó - Es Migjorn Gran
Data Publicació:18/12/2018Autor: TMSA
Els informem de que a partir del proper dilluns 24 de DESEMBRE de 2018 i fins el proper divendres 4 de GENER de 2019, ambdós inclosos, durant els Dies LABORABLES NO LECTIUS (Període de Vacances Nadalenques als Centres d’Ensenyament), les següents expedicions del Servei Es Migjorn Gran <-> Maó NO ES PORTARAN A TERME:

ES MIGJORN GRAN <---> MAÓ:  07:05

Llegir més
Horaris Festius especials Nadal i Any Nou L01 Maó - Ciutadella
Data Publicació:17/12/2018Autor: TMSA
Els informem de que el proper dia 25 de DESEMBRE de 2018, DIA DE NADAL, com també el dia 1 de GENER de 2019, DIA D’ANY NOU, amb motiu de la celebració de les Festes Nadalenques, tot i que els horaris del servei seran similars als d’un “DIA FESTIU”, les tres últimes expedicions patiran variacions d'horari.

Llegir més
Horaris Festius especials Nadal i Any Nou L21 Maó - Sant Climent
Data Publicació:17/12/2018Autor: TMSA
Els informem de que el proper dia 25 de DESEMBRE de 2018, DIA DE NADAL, com també el dia 1 de GENER de 2019, DIA D’ANY NOU, amb motiu de la celebració de les Festes Nadalenques, tot i que els horaris del servei seran similars als d’un “DIA FESTIU”, una de les expedicions pateix una variació d'horari.

Llegir més
Horaris Festius especials Nadal i Any Nou L02 Maó - Es Castell
Data Publicació:17/12/2018Autor: TMSA
El informem de que el proper dia 25 de DESEMBRE de 2018, com també el dia 1 de GENER de 2019, amb motiu de la celebració de les Festes Nadalenques, tot i que els horaris del servei seran similars als d’un “DIA FESTIU”, algunes expedicions patiran canvis en els seus horaris.
Llegir més
Horaris Festius especials Nadal i Any Nou L03 Maó - Sant Lluís
Data Publicació:17/12/2018Autor: TMSA

El informem de que el proper dia 25 de DESEMBRE de 2018, com també el dia 1 de GENER de 2019, amb motiu de la celebració de les Festes Nadalenques, tot i que els horaris del servei seran similars als d’un “DIA FESTIU”, algunes expedicions patiran canvis en els seus horaris.


Llegir més
Parades Cala en Porter FORA DE SERVEI FINS A NOU AVÍS
Data Publicació:23/11/2018Autor: TMSA
Degut a les obres que s’estan realitzant, les parades C. Porter - Av. Central, 18, C. Porter - Av. Central, 54, C. Porter - Passeig Marítim i C. Porter - C. Tramuntana, 69, queden FORA DE SERVEI FINS A NOU AVÍS. Per les línies L31 i L33 l’ORIGEN i FINAL serà a la parada de Dipòsit Aigua (C/ dels Horts, 7).


Llegir més
08/11/2018 Parada Alaior Poliesportiu OPERATIVA
Data Publicació:07/11/2018Autor: TMSA
A partir del dijous, dia 8 de novembre de 2018, la parada d'Alaior-Poliesportiu tornarà a estar operativa.
Llegir més
07/11/2018 Parada Alaior Poliesportiu FORA DE SERVEI
Data Publicació:06/11/2018Autor: TMSA
A partir de dimecres, dia 7 de novembre de 2018, degut a les obres d’asfaltat que s’estan realitzant, aquesta parada queda FORA DE SERVEI FINS A NOU AVÍS.


Llegir més
Horari especial Festes de Cala en Porter 22/09/2018
Data Publicació:19/09/2018Autor: TMSA
El proper dissabte, 22 de setembre,  amb  motiu  de  la  celebració  de  les  Festes  de  Cala  en  Porter,  es  portaran  a  terme els  següents  HORARIS  ESPECIALS  a  la  línia  regular  L33  Alaior <--> Cala en Porter


• Anades ALAIOR => CALA EN PORTER: 18.00 – 19.30 – 21.00
• Tornades CALA EN PORTER => ALAIOR : 00.00 – 02.00 – 04.00

Llegir més
Horari especial Festes de Gràcia 2018
Data Publicació:05/09/2018Autor: TMSA
El proper divendres dia 7 de setembre, amb motiu de la celebració de les Festes de Gràcia, a part dels horaris habituals de divendres, es portaran també a terme els següents HORARIS ESPECIALS, mitjançant SERVEIS DE REFORÇ a la línia regular L01 Maó <--> Ciutadella

Llegir més
Inici del servei de Bus Nit
Data Publicació:31/08/2018Autor: TMSA
El servei de Bus Nit Sant Lluís - Ciutadella i Bus Nit Es Migjorn Gran - Ciutadella tornarà a estar operatiu a partir d'aquest pròxim dissabte 01/09/2018.

Llegir més
Horari especial Festes de Sant Lluís 2018
Data Publicació:24/08/2018Autor: TMSA

Els propers dissabte 25 d’agost i diumenge 26 d’agost, amb motiu de la celebració de les Festes de Sant Lluís, a part dels horaris habituals,  es  portaran  també  a  terme  els  següents  HORARIS  ESPECIALS, mitjançant  SERVEIS DE REFORÇ  a la línia regular Maó ---> Sant Lluís


Llegir més
Horari especial Festes de Ferreries 2018
Data Publicació:21/08/2018Autor: TMSA
El proper dijous 23 d’agost, amb motiu de la celebració de les Festes de Sant Bartomeu, a part dels horaris habituals, es portaran també a terme els següents HORARIS ESPECIALS, mitjançant  SERVEIS  DE  REFORÇ  a  la  línia  regular  L01  Maó <-> Ciutadella en els trajectes Maó ---> Ferreries i Ciutadella ---> Ferreries respectivament

Llegir més
Festes de Sant Climent: reducció de sortides L31 Maó - Cala en Porter el dissabte 18 d’agost
Data Publicació:17/08/2018Autor: TMSA

El dissabte 18 d’agost ES CANCEL·LEN les següents sortides degut a la celebració de les FESTES DE SANT CLIMENT:

Línia L31 Maó - Sant Climent - Cala en Porter:


                 •  19:30 h. Maó - Sant Climent - Cala en Porter


                 •  19:55 h. Cala en Porter - Sant Climent - Maó

Llegir més
Festes de Sant Climent: reducció de sortides L22 Maó - Es Canutells el dissabte 18 d’agost
Data Publicació:17/08/2018Autor: TMSA

El dissabte 18 d’agost ES CANCEL·LEN les següents sortides degut a la celebració de les FESTES DE SANT CLIMENT:

Línia L22 Maó - Sant Climent - Es Canutells:


                 •  19:00 h. Maó - Sant Climent - Es Canutells

                 •  19:15 h. Es Canutells - Sant Climent - Maó


Llegir més
Horari especial Festes de Sant Climent 2018
Data Publicació:17/08/2018Autor: TMSA
El proper dissabte 18 d’agost, amb motiu de la celebració de les Festes de Sant Climent, a part dels horaris habituals, es portaran  també  a  terme  els  següents  HORARIS  ESPECIALS,  mitjançant  SERVEIS  DE REFORÇ  a  la  línia  regular  L21  Maó ---> Sant Climent

Llegir més
Horari especial Festes d'Alcalfar 2018
Data Publicació:17/08/2018Autor: TMSA
El proper dissabte, 18 d’agost, amb motiu de la celebració de les Festes d’ Alcalfar, a part dels horaris habituals, es portaran també a terme els següents HORARIS ESPECIALS a la línia regular Sant Lluís <-> Alcalfar

Servei ininterromput cada 25 minuts aproximadament,
des del pàrking zona Poliesportiu a Sant Lluís:
 
• Primera sortida de Sant Lluís a Alcalfar: 20.00 h.
• Darrera tornada d’Alcalfar a Sant Lluís: 02.00 h.
 

Llegir més
Horari normal de dia laborable DIMECRES 15/08/2018
Data Publicació:13/08/2018Autor: TMSA
Els horaris de TOTS ELS SERVEIS del proper dimecres 15/08/2018 seran els habituals d'un dia laborable. Tot i sent dia festiu, NO hi haurà reducció d’horaris.

Llegir més
Horari especial Festes d'Alaior - Sant Llorenç 2018
Data Publicació:09/08/2018Autor: TMSA

El proper dissabte 11 d’agost, amb motiu de la celebració de les Festes de Sant Llorenç, a part dels horaris habituals, es portaran també a terme els següents HORARIS ESPECIALS, mitjançant  SERVEIS  DE REFORÇ  a la línia regular L01 Maó <---> Ciutadella  en el trajectes  Maó ---> Alaior i Ciutadella ---> Alaior respectivament


Llegir més
Festes de Sant Llorenç 2018 - TRASLLAT de la parada ALAIOR - POLIESPORTIU
Data Publicació:09/08/2018Autor: TMSA

Amb motiu de la celebració de les  FESTES  PATRONALS  DE  SANT  LLORENÇ 2018, la PARADA ALAIOR - POLIESPORTIU estarà FORA DE SERVEI des del dissabte dia 11 fins al dilluns dia 13 d’agost, ambdós inclosos. Tots els autobusos de les nostres línies, tindran la PARADA PROVISIONAL a l’Avinguda Verge del Toro, davant de l’I.E.S. Josep Miquel Guàrdia.


Llegir més
Festes de Sant Llorenç 2018 - TRASLLAT de la parada ALAIOR - CENTRE
Data Publicació:09/08/2018Autor: TMSA
Amb motiu de la celebració de les  FESTES  PATRONALS  DE  SANT  LLORENÇ 2018, la PARADA ALAIOR - CENTRE estarà FORA DE SERVEI des del dissabte dia 11 fins al dilluns dia 13 d’agost, ambdós inclosos. Tots els autobusos de les nostres línies, tindran la PARADA PROVISIONAL l’Avinguda Verge del Toro, davant de l’I.E.S. Josep Miquel Guàrdia.

Llegir més
BUS NIT els dissabtes coincidents amb festes patronals
Data Publicació:02/08/2018Autor: TMSA

El servei de BUS NIT està temporalment suspès durant els dissabtes coincidents amb les festes patronals fins el pròxim 01.09.2018.

EL SERVEI de BUS NIT SÍ ESTARÀ OPERATIU EL PRÒXIM DISSABTE 04.08.2018. Excepcionalment i degut a que el servei de JALEO BUS amb motiu de les Festes de 
Llucmeçanes disposa només de cobertura a Maó, Es Castell, Sant Lluís, Sant Climent i Alaior, es donarà servei de BUS NIT. Recordeu que podeu consultar el horaris a la nostre pàgina web.


Llegir més
Modificació horària a la línia L36 Ciutadella - Son Bou des del dia 01/08/2018
Data Publicació:30/07/2018Autor: TMSA
A partir del dia 01/08/2018 l'horari de la línia L36 Ciutadella - Son Bou canvia i afectarà a totes les seves expedicions.

Pots consultar el nou horari per la línia L36 en el nostre apartat de Rutes i Horaris o bé en el següent enllaç:

Veure nou horari L36 Ciutadella - Son Bou

Llegir més
Festes de Sant Cristòfol 2018: parada autobusos de reforç a Es Migjorn Gran
Data Publicació:26/07/2018Autor: TMSA
En arribar a Es Migjorn Gran, els autobusos de reforç només faran una UNA ÚNICA PARADA i serà a l'encreuement entre el CARRER MAJOR i L’AVINGUDA DE LA MAR, al costat de la rotonda de l'entrada que dóna accès a la població.

Llegir més
Horari especial Festes Es Migjorn Gran - Sant Cristòfol 2018
Data Publicació:25/07/2018Autor: TMSA
El proper dissabte 28 de juliol, amb motiu de la celebració de les Festes de Sant Cristòfol, a part dels horaris habituals, es portaran també a terme els següents HORARIS ESPECIALS, mitjançant SERVEIS DE REFORÇ a les línies regulars L-71 i L-72 en el trajectes Maó --> Es Migjorn Gran i Ciutadella --> Es Migjorn Gran respectivament

Llegir més
Festes des Castell 2018: Parada Plaça de s'Arraval Vella sense servei
Data Publicació:23/07/2018Autor: TMSA

Amb motiu de la celebració de les FESTES PATRONALS DE SANT JAUME 2018, el dimarts 24 de juliol i el dimecres 25 de juliol,  la parada de Pl. s’Arraval Vella (al costat de l’Església) estarà fora de servei. Parada més propera a Rotonda de Fontanelles, a 150 metres d’aquí en direcció a Maó.


Llegir més
Horari especial Festes Es Castell 2018
Data Publicació:23/07/2018Autor: TMSA
Els propers dimarts 24 de juliol i dimecres 25 de juliol, amb motiu de la celebració de les Festes de Sant Jaume, apart dels horaris habituals, es portaran també a terme els següents HORARIS ESPECIALS, mitjançant SERVEIS DE REFORÇ  a la línia regular 02 Maó <-> Es Castell

Dimarts, 24 de julio
Maó ---> Es Castell: 21.15 - 21.45 -  22.15 -  22.45 - 23.15 -  23.45 -  00.15 -  00.45
Es Castell ---> Maó: 21.30 - 22.00 -  22.30 -  23.00 - 23.30 -  00.00 -  00.30 -  01.00

Dimecres, 25 de julio
Maó ---> Es Castell: 21.45 - 22.15 - 22.45 - 23.15 - 23.45 - 00.15 - 00.45 - 1.15
Es Castell ---> Maó: 22.00 - 22.30 - 23.00 - 23.30 - 00.00 - 00.30 - 01.00 - 1.30

Llegir més
Horaris especials Festes de Sant Martí - Es Mercadal 2018
Data Publicació:12/07/2018Autor: TMSA
Horaris especials Festes de Sant Martí - Es Mercadal 2018
Llegir més
Festes de Sant Martí 2018: parada dels autobusos de reforç a Es Mercadal
Data Publicació:12/07/2018Autor: TMSA
En arribar a Es Mercadal, els BUSOS DE REFORÇ identificats amb un cartell com el de la foto, només faran una única parada i será al carrer "S'HORT DES JURATS", al costat del cementiri d'Es Mercadal, lloc des d'on després sortiran els busos de "JALEO-BUS" per a les tornades.

Un cop allà, pots aprofitar per comprar-te el ticket de tornada del "JALEO-BUS". 

Llegir més
ATENCIÓ: trasllat temporal de parada a Es Mercadal
Data Publicació:12/07/2018Autor: TMSA
Amb motiu de la celebració de les FESTES PATRONALS DE SANT MARTI 2018, des del dissabte 14 de juliol a les 08:00 fins al dimarts 17 de juliol a les 00:30, s'ubicarà la parada provisional al costat de la Rotonda de l'Apisonadora
Llegir més
Sant Joan 2018: L01 Maó - Ciutadella el dissabte 23 de juny i diumenge 24 de juny amb horari de dia laborable
Data Publicació:21/06/2018Autor: TMSA
Els horaris de la línia L01 MAÓ - CIUTADELLA del dissabte 23 de juny i del diumenge 24 de juny seran els habituals de dies laborables. NO hi haurà reducció d’horaris. 
Llegir més
FESTES DE SANT JOAN 2018 HORARIS ESPECIALS DISSABTE 23/06/2018
Data Publicació:21/06/2018Autor: TMSA
El proper dissabte 23 de Juny, amb motiu de la celebració de les Festes de SANT JOAN, a part dels horaris habituals de dia laborable, durant el capvespre, es portaran també a terme els següents HORARIS ESPECIALS, mitjançant SERVEIS DE REFORÇ  a la línia regular Maó <-> Ciutadella
Llegir més
FESTES DE SANT JOAN 2018 HORARIS ESPECIALS DIUMENGE 24/06/2018 DIA DE SANT JOAN
Data Publicació:21/06/2018Autor: TMSA
El diumenge 24 de Juny, dia de SANT JOAN, viu tota l'emoció dels JOCS DES PLA sense preocupar-te de com tornar a casa. Nosaltres et tornarem amb total seguretat. Per això al llarg del capvespre i fins a la mitja nit, es portaran a terme uns HORARIS ESPECIALS, que a més, inclouran SERVEIS DE REFORÇ a la línia regular Ciutadella <-> Maó
Llegir més
PARADA ES CASTELL-PLAÇA S'ARRAVAL VELLA FORA SERVEI AVUI DIA 21/06/2018
Data Publicació:20/06/2018Autor: TMSA
Durant tot el dia d'avui dijous 21 de juny de 2018, degut a les obres que s'estan realitzant a la Me-2, la parada Es Castell -